Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na co se ptát?

Na cokoliv ohledně eventu a věcí kolem něj.

Svůj dotaz vložte dole do komentářů, zkopíruju jej sem na stránku a zároveň odpovím, aby ostatní účastníci nemuseli pokládat stejnou otázku.

 

1. Je event vhodný i pro rodiny s dětmi?

Event je tématický a jak téma naznačuje, bude se na něm i pít, ale to se ostatně děje na většině eventů a účasti dětí to nijak nebrání.

Cílený program pro děti nepřipravuju, ale jistě si najdou dost příležitostí k vyblbnutí. Myslivna a areál okolo ní je v okrajové části obce, nikoho tak rušit nebudou. Okolí je udržované s možností nejrůznějších her, nedaleko je udržované fotbalové hřiště, kde je možné zahrát fotbálek. Pár metrů od myslivny je menší rybníček s rybí osádkou, který nepatří do žádného revíru a zachytat si tam může kdokoliv (zázraky nečekejte, spíše než sumce tam ulovíte nějakého čudla). Nejen pro mládež bude u myslivny ohniště. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Platba

(Safarici, geocaching@safarikovi.org, 21. 2. 2011 21:09)

Ahoj,
mel bych takovy dotaz, jak je to s paltbama. Predpokladam, ze dospelaci plati uvedenych 250/osoba. Chtel bych se zeptat na nase kactka. Ta mladsi bude mit v dobe eventu 10 mesicu a starsi 3 1/2 roku, pro ne plati take ta cena 100 za deti do 15 let?